O NAS

Jesteśmy firmą eventową specjalizującą się w organizacji imprez rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy szeroką gamę atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu na naszych imprezach nikt się nie nudzi. Najmłodszym uczestnikom imprez plenerowych oferujemy dmuchane zjeżdżalnie,  zamki do skakania oraz place zabaw. Starszym natomiast Fun Ball, Byka Rodeo, a także olbrzymią ścianę wspinaczkową.

 

Wszystkie urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa oraz ubezpieczenia. Ich stan techniczny jest systematycznie kontrolowany, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną zabawę. Duże znaczenie ma dla nas czystość urządzeń, więc dbamy o nią szczególnie.  Używamy urządzeń od Polskich producentów, co gwarantuje najwyższą jakość użytych materiałów, żywe kolory i solidne wykonanie.

 

Nasza firma to nie tylko dmuchańce. Imprezy integracyjne to nasz żywioł. Na imprezie w stylu COUNTRY kowboje porwą wszystkich uczestników do tańca i przeprowadzą szereg westernowych konkursów. Podczas BIESIADY SZLACHECKIEJ szlachta ukaże kunszt posługiwania się szablą, a egzotyczne tancerki zaprezentują taniec brzucha na imprezie ORIENTALNEJ. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Większość scenariuszy tworzymy w oparciu o potrzeby klienta, a jeśli klient nie ma pomysłu na swoją imprezę, my go znajdziemy. Potrzebujesz Iluzjonisty? Pokazu sztucznych ogni? A może chcesz przejechać się czołgiem? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami. Zobacz, jakie to proste.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na idealne dopasowanie atrakcji do każdego rodzaju imprezy. Chętnie zorganizujemy festyn dożynkowy, imprezę firmową, piknik integracyjny, lub huczne otwarcie placówki. Powierzając nam to zadanie, macie gwarancję udanej zabawy i uśmiechu na twarzach uczestników. Zadba o to nasza wykwalifikowana i doświadczona załoga, która kocha to, co robi. Ciągłe szkolenia pozwalają nam na stałe podnoszenie naszych kwalifikacji. A wszystko to ku Państwa zadowoleniu.

 

STREFA IMPREZ – POZNAJ NOWY WYMIAR EVENTÓW