[ 23 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Plac zabawa Tropico

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich małych miłośników wakacyjnych klimatów. Dmuchany i barwny plac zabaw imitujący plaże pełną palm na słonecznych tropikach o łącznej powierzchni 84m2, gwarantuje moc dobrej zabawy. Nowoczesny design łączy w sobie elementy długiej zjeżdżalni połączonej z placem zabaw o dużej powierzchni – dzieci z pewnością nie będą się nudziły!

Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników, a to dzięki obecności profesjonalnych siatek zabezpieczających.

[ 22 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Tunel małpki

Zaskakująca swoim nietypowym i oryginalnym wyglądem dmuchana atrakcja dla najmłodszych zachęci do wspólnej zabawy każdego fana uśmiechniętych zwierzątek. Zwierzątkolandia przykuwa uwagę innowacyjnym designem. Kolorowy i uśmiechnięty tunel z małpkami łączy w sobie elementy mini zjeżdżalni oraz ciekawego toru przeszkód co jest gwarancją długiej i dobrej zabawy. Niejedno odważne dziecko z chęcią podejmie się wyzwania przejścia tunelu. Łączna długość barwnej atrakcji wynosi aż 9,1 m, z kolej szerokość równa jest 7,3 m!

[ 21 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Miękka góra

To jedna z największych dmuchanych atrakcji dostępnych w naszej ofercie. Miękka góra rewelacyjnie sprawdzi się na przyjęciach urodzinowych lub innych imprezach dla najmłodszych. Dmuchana atrakcja wyróżnia się bogactwem kolorów i specjalnymi gośćmi w postaci uśmiechniętych małpek, które zachęcają do wspólnej zabawy zgromadzonych gości. Łączna powierzchnia przeznaczona do zabawy to aż 9 m! Solidna i przemyślana konstrukcja, a także wysoka jakość wykonania są gwarancją bezpieczeństwa bawiących się dzieci!

[ 20 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Plac zabaw Disney

Czy są wśród nas wielbiciele Myszki Miki i innych gwiazd Disney’a? Kolorowy plac zabaw o niewyobrażalnie dużej powierzchni wynoszącej aż 64m2 zaprasza do wspólnej zabawy wszystkie dzieci. Oryginalny design zwraca na siebie uwagę. Dmuchana atrakcja jest imitacją dobrze znanego na całym świecie Disneylandu, która kryje w sobie wiele ciekawych rozrywek. Wewnątrz kolorowego placu zabaw znajduje się. m.in.: mini zjeżdżalnia, niewielka górka dla fanów wspinaczki oraz kilkanaście trudnych do pokonania przeszkód.

[ 19 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Byk Rodeo

Chcesz poczuć się jak prawdziwy kowboy? Atrakcja dla wszystkich fanów rodeo, którzy marzyli o tym by móc spróbować swoich sił w ujeżdżaniu prawdziwego byka! Byk rodeo to kolejna z dmuchanych atrakcji, która przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów a to wszystko dzięki zastosowaniu kilku stopni poziomu trudności!
Urządzenie o długości 5m świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych spotkać oraz pikników. Nasz byk rodeo to połączenie dobrej zabawy, w trakcie której uczestnicy sprawdzić mogą własną wytrzymałość.

[ 16 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Zjeżdżalnia małpka

Ogromnych rozmiarów kolorowa zjeżdżalnia zachwyca nie tylko dużą powierzchnią zabawy, która wynosi aż 11 m długości, ale przede wszystkim designem, który wzbudza zainteresowanie a jednocześnie zachęca do wspólnej zabawy. Dmuchana atrakcja wymaga wykazania się dużą odwagą bowiem po dostaniu się na sam szczyt mali użytkownicy będą musieli zjechać z wysokości 8,5 m. Zjeżdżalnia wyposażona została w dwa ślizgi, dzięki czemu korzystać z niej może kilka osób na raz! Urządzenie jest gwarancją dobrej zabawy oraz bezpieczeństwa najmłodszych.

[ 15 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Zjeżdżalnia tygrys

Kolorowa zjeżdżalnia, której bacznie strzeże tygrys zachęca do zabawy wszystkich małych i niebojących się wyzwań fanów ślizgawek! Już wejście na samą górę będzie nie lada wyzwaniem, bowiem nasza zjeżdżalnia posiada wysokość 7 m, kolejnym z pewnością będzie zjazd w dół. Urządzenie jest kolorowe, wyposażone w miękką drabinkę, po której dzieci spokojnie mogą się wspinać na sam szczyt. Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania przekłada się na bezpieczeństwo małych użytkowników dmuchanej atrakcji.

[ 14 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Zjeżdżalnia lewek

To kolejny model zjeżdżalni dostępny w naszej ofercie, który zaskakuje swoimi pokaźnymi rozmiarami. Kolorowa i długa na 9 m dmuchana atrakcja została stworzona z myślą o najbardziej wymagających małych użytkownikach. Na samym szczycie znajduje się uśmiechnięty lewek, który zaprasza do wspólnej zabawy poprzez wspinaczkę na samą górę i zjazd. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji pasy wspinaczkowe oraz 2 tory ślizgowe. Zjeżdżalnia o wysokości 7 m, dzięki solidnej konstrukcji jest urządzeniem w pełni bezpiecznym dla dzieci w różnym wieku.

[ 13 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Zjeżdżalnia słoneczko

Zjeżdżalnia słoneczko to klasyczny model dmuchanej zjeżdżalni, który świetnie sprawdza się podczas dużych imprez dla dzieci. Kolorowa i duża atrakcja powstała z myślą o wszystkich fanach zabawy na zjeżdżalni. Wysokie na 6 m urządzenie zaopatrzone zostało w praktyczne pasy wspinaczkowe wiodące na sam szczyt oraz szeroka ślizgawkę, która umożliwia wspólny zjazd kilku osób jednocześnie. Urządzenie wyróżnia się prostą i solidną konstrukcją, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo oraz komfort najmłodszych użytkowników.

[ 12 sierpnia 2019 by admin 0 Comments ]

Plac zabaw lewek

Dzięki nowoczesnemu designowi dzieci nie potrafią mu się oprzeć. Dmuchany plac zabaw lewek wyróżnia się niespotykanym i oryginalnym wyglądem, do wspólnej i długiej zabawy zachęca stojący na straży kolorowy i uśmiechnięty lewek. Po wejściu do środka dzieci skorzystać mogą z wielu rozrywek m.in.: ze skakalni, mini zjeżdżalni oraz dużego palcu zabaw, gdzie wspólnie mogą poznawać możliwości naszej atrakcji. Jedno jest pewne – maluch nie będą się nudziły! Dmuchany plac zabaw o długości 6 m i szerokości 7 m jest gwarancją dobrej i bezpiecznej zabawy.