[ 1 marca 2020 by admin 0 Comments ]

Bokser

Sprawdź swoją siłę z naszym bokserem!

bokser wynajem białystok

[ 1 marca 2020 by admin 0 Comments ]

Cymbergaj

Cymbergaj to doskonała atrakcja dla wszystkich grup wiekowych

cymbergaj białystok

[ 23 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Playstation VR

Chcesz zapewnić swoim gościom moc atrakcji? Pozwól przenieść się do wirtualnego świata gier – PlayStation 4 VR jest wysokiej jakości urządzeniem dedykowanym w szczególności fanom różnego rodzaju gier.

Urządzenie posiada kompletne wyposażenie, zawiera m.in.: klasycznego pada, zestaw kontrolerów oraz to co najważniejsze czyli okulary dzięki, którym możliwe jest zobaczenie podwodnego świata na własne oczy – pięknych kolorowych koralowców i morskich stworzeń. Fanom mocnych wrażeń o żelach nerwach proponujemy pokaz horrorów!

[ 22 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Fotobudka

To jeden z obowiązkowych elementów różnego rodzaju imprez okolicznościowych – urodzin, wesel, bankietów itp., dzięki którym obecni goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia przywołujące wspomnienia cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych osób.

Wewnątrz naszej fotobudki znajdują się również ciekawe dodatki w postaci rekwizytów do zdjęć np. wąsy, kapelusze, drinki, które dodatkowo wpływają na atrakcyjność wykonanych fotografii. To świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku każdy może wykonać sobie uroczą fotkę!

[ 21 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Euro bungee

Innowacyjna atrakcja dla fanów powietrznej akrobatyki! Euro bungee umożliwia użytkownikom wykonywanie skoków na wysokość kilku pięter, obrotów i salt – najodważniejsi mogą spróbować swoich sił wykonując wszystkie triki jednocześnie. Stabilna i solidna konstrukcja a dodatkowo mocne i wytrzymałe uprzęże dbają o bezpieczeństwo użytkowników.

Z urządzenia w tym samym czasie mogą korzystać aż dwie osoby! Zaproś do wspólnej zabawy przyjaciela i sprawdzicie, który z was ma lepsze predyspozycje do tego by zostać profesjonalnym akrobatom!

[ 16 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Armata

Replika prawdziwej armaty będzie idealnym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Organizujesz przyjęcie o tematyce związanej ze średniowieczem? Zależy Ci na nietypowym dodatku pełniącym jednocześnie funkcję pewnego rodzaju atrakcji dla zgromadzonych gości? Wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół z pewnością stanowić będzie oryginalny i niecodzienny element dekoracyjny, nawiązujący do czadów historycznych. Nasz armata jest także świetnym atrybutem do wykonania pamiątkowych zdjęć!

[ 14 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Trampoliny

Jak w prosty sposób urozmaicić urodzinową imprezę zorganizowaną dla dzieci, która ma odbyć się na świeżym powietrzu? Najpraktyczniejszym rozwiązaniem będzie ustawienie w ogrodzie ogromnej trampoliny, na której najmłodsi będą mogli poćwiczyć skoki i bawić się do woli aż do utraty sił!

Nasza trampolina zaskakuje dużą powierzchnią, która umożliwia wspólną zabawę kilku uczestnikom jednocześnie! Jej średnica wynosi bowiem aż 4,6 metra!
Urządzenie wyróżnia się solidną i stabilną konstrukcją, która przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

[ 9 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Sztuczna krowa

Organizowanie różnego rodzaju imprez tematycznych cieszy się coraz większą popularnością. Nasza sztuczna krowa jest świetnym urozmaiceniem spotkań dla dzieci, których celem jest nauka najmłodszych poprzez zabawę.
Sztuczna krowa jest wysokiej klasy imitacją prawdziwego zwierzęcia jakie możemy oglądać na wsi, co więcej daje ona prawdziwe mleko! Zastanawiasz się jak Ty lub Twoje pociechy sprawdzą się w roli gospodarza? Urządźcie zawody w dojeniu krowy osoba, która wygra zyska miano najlepszego rolnika!

[ 4 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Wiatrówki

To kolejny rodzaj atrakcji, który rewelacyjnie wpisuje się w klimat imprez organizowanych dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych. Wysokiej klasy, bezpieczne w użytkowaniu wiatrówki pomogą Ci sprawdzić swoją celność. Jak na tradycyjny model wiatrówek przystało tak samo i te znajdujące się w naszej ofercie ładowane są na klasyczne ślepe naboje, które są rodzajem amunicji ćwiczebnej.

Dostępne wiatrówki są proste i wygodne w obsłudze, wyposażone dodatkowo w praktyczny celownik, który ułatwia trafienie wprost do celu.

[ 3 lipca 2019 by admin 0 Comments ]

Alkogogle

To innowacyjne urządzenie jest świetnym atrybutem pokazów, których celem jest nauczanie poprzez zabawę. Alkogogle to nowość, która szybko zyskała dużą popularność właśnie dzięki swojemu głównemu zastosowaniu.

Alkogogle są przeznaczone do przeprowadzenia demonstracji upośledzenia wszystkich najważniejszych zmysłów na skutek spożycia nadmiernej ilości alkoholu. Osoba, która założy alkogogle będzie musiała zmierzyć się z:

– brakiem koordynacji ruchowej,

– obniżeniem koncentracji,

– spowolnieniem czasu reakcji,

– problemem określenia kierunków,

– niewyraźnym podwójnym widzeniem,

– zmianami w ocenie odległości.