Urządzenia

Naszym zadaniem jest wywołanie uśmiechu na twarzy najmłodszych poprzez zagwarantowanie im dobrej zabawy i bezpieczeństwa!

W przedstawionej poniżej kategorii znajdą Państwo nasze najlepsze dmuchane atrakcje wyróżniające się innowacyjnym zaskakującym wzornictwem i nowoczesnym designem. Niektóre z modeli prezentowanych dmuchanych zamków i innych atrakcji charakteryzują się niebywale dużymi wymiarami. Wśród wielu ofert znajdują się place zabaw o powierzchni aż 64 m2, po której to swobodnie szaleć mogą mali użytkownicy, ale to nie wszystko! Nie brakuje tutaj także pokaźnych rozmiarów kolorowych zjeżdżalni, których wysokość niekiedy osiąga nawet 9 metrów!

Dmuchane place zabaw, zamki i tunele…

Oferowane przez nas atrakcje zachwycają nie tylko pięknym wyglądem, ale też i funkcjonalnością. Każdy z przysłowiowych “dmuchańców” wyposażony został w różnorodne atrakcje takie jak mini zjeżdżalnie, tory przeszkód czy inne zawiłe konstrukcje, których pokonanie wiąże się z dużą dawką dobrej zabawy.
Do uczestnictwa we wspólnej zabawie zachęcają uśmiechnięte i barwne zwierzątka oraz gwiazdy Disney’a takie jak popularna Myszka Miki i Kaczor Donald. Duże place zabaw oraz zjeżdżalnie będą świetnym uzupełnieniem imprez okolicznościowych zorganizowanych na świeżym powietrzu, z kolei mniejsze zamki rewelacyjnie wpiszą się aranżację wystroju ogrodu w przypadku większych rodzinnych spotkań.
Mamy również także coś dla miłośników długiego nurkowania i pływania w kolorowych kulkach!

Wszystkie z dostępnych dmuchanych atrakcji przystosowane zostały do małych użytkowników, posiadają one solidną konstrukcję, wykonane są z wysokiej jakości trwałych oraz mocnych materiałów, a także posiadają szereg profesjonalnych zabezpieczeń w postaci dmuchanych miękkich ścian bocznych czy specjalistycznych siatek i pasów, które są gwarancją bezpiecznego korzystania z wybranej atrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!